Tydzie kodowania w naszej szkole

Si鏚ma edycja Europejskiego Tygodnia Kodowania (#CodeWeek2019), kt鏎a odb璠zie si w naszej szkole dniach 7 - 11 pa寮ziernika 2019 r. Zobacz

Code Week Polska jest cz窷ci Europejskiego Tygodnia Kodowania, kt鏎y odb璠zie si w tym roku ju po raz si鏚my. Nasza szko豉 otrzyma豉 certyfikat za udzia.

Jego celem jest popularyzacja i promocja nauki programowania w鈔鏚 dzieci, m這dzie篡 i doros造ch.

Warsztaty, szkolenia, debaty i r騜ne inne wydarzenia, kt鏎e odb璠 si w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania, tak瞠 w Polsce, maj s逝篡 zach璚aniu do nauki kreatywnego programowania. Tydzie Kodowania jest dla wszystkich, niezale積ie od wieku, wykszta販enia, p販i, etc. Ka盥y mo瞠 zacz望 si uczy programowania i naby nowe kompetencje zwi您ane z kodowaniem. Chcemy pokaza, 瞠 kodowanie nie jest zarezerwowane dla wybranych i ka盥y mo瞠 si go nauczy.

W naszej szkole na zaj璚iach komputerowych uczniowie b璠 mieli zaj璚ia pod has貫m „Tydzie z kodowaniem -  nauka programowania”.