Prasa o szkole

Rada Rodzic闚 w dzia豉niu

Rodzice posy豉j帷  do szko造 dziecko, powierzaj nauczycielom sw鎩 najwi瘯szy skarb, dlatego wa積e jest, aby, jako pierwsi i najwa積iejsi wychowawcy dziecka, mieli wp造w na funkcjonowanie szko造.

W  naszej szkole ju na pocz徠ku roku szkolnego nowo uformowana Rada Rodzic闚 podj窸a ponadprogramowe dzia豉nia, kt鏎e sprawi造, 瞠 dooko豉 naszej szko造 jest pi瘯niej.  Rodzice, z w豉snej inicjatywy, zakupili farby i pomalowali bramki na boisku szkolnym oraz metalowe konstrukcje do zabaw na przyszkolnym terenie. Aby gry na boiskach szkolnych sprawia造 dzieciom wi璚ej rado軼i  i s璠ziowanie sta這 si prostsze, pojawi造 si bia貫 linie – to te pomys i wykonania Rady Rodzic闚.

Ma這 tego, Rada Rodzic闚 spotyka si z przedstawicielami w豉dz lokalnych w celu poznania plan闚 rozwoju terenu wok馧 szko造 i zwi瘯szenia bezpiecze雟twa, bo przecie to w szkole przynajmniej na po這w dnia pozostawiaj swoje dzieci.

W鈔鏚 zaanga穎wanych w upi瘯szanie terenu wok馧 naszej szko造 byli pani Ewa Rojek (klasa 1b), pani Agnieszka Sala (klasa 6a), pani Agnieszka Mazurek (klasa 6a), pan Jaros豉w Dudek (klasy 5c i 2b), pani Monika Sendorek (klasy 0 i 2b), pani Monika Ra幡y i pan Piotr Ra幡y (klasa 2c).

Dzi瘯ujemy Pa雟twu za prac na rzecz szko造. Mo瞠 przy kolejnej inicjatywie Rady Rodzic闚 zaoferuj  swoj pomoc inni rodzice? Bardzo na to liczymy. Ka盥a g這wa i ka盥e r璚e s bardzo pomocne.