Szkoła Podstawowa nr 86 w Krakowie    "Uczymy dla przyszłości"

Sukcesy uczniów
Złota księga
Egzamin ósmoklasisty
Nagrodzeni pracownicy

 

 

 

 

Osiągnięcia szkoły


Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2023/2024

Składamy gorące podziękowania Wszystkim Uczestnikom konkursu plastycznego "Jesień, ach to Ty!"

Wszystkie nadesłane prace prezentują wysoki poziom artystyczny i ciekawe ujęcie tematu, dlatego wyłonienie najlepszych było niezwykle trudne.

Miło nam poinformować, że w kategorii klas I -III nagrody otrzymali:

I miejsce - Barbara Kudela 2a

II miejsce - Szymon Ogórek 2b, Tymon Krupa 2b

III miejsce - Ewa Rataj 2b, Ada Simankowicz 2a

Wyróżnienia- Kamil Mirek 2b, Milena Ptasznik 2b

W kategorii klas IV - VIII nagrody otrzymały:

I miejsce - Aleksandra Kobiałka 6b

II miejsce - Jagoda Mikoda 5c

III miejsce - Emilia Kapera 4a

Wyróżnienia - Julia Pozłutka 4a, Hanna Kwinta 5b, Aleksandra Śliwińska 7b

Gratulacje!

Miło mi poinformować że w konkursie plastycznym "Kraków 2050. Pocztówka z Przyszłości" zorganizowanego przez zespół Doradców ds. klimatu i środowiska UMK

WYRÓŻNIENIE zdobyła: Agata Kaźmierczak - kl. 6

GRATULACJE!

W konkursie "KRAKÓW MOJE MIASTO-JESIENNE IMPRESJE" organizowanym przez Klub 6 Batalionu Dowodzenia w Krakowie, wyróżnienie zdobył uczeń klasy 4a:

Stanisław Oraczewski

GRATULACJE!

Sukces naszych uczniów w grze terenowej QUEST BIEŃCZYCKI

Uczniowie  z klasy 7A i 8A wygrali Quest Bieńczycki. Jest to gra terenowa, która rokrocznie organizuje Hufiec ZHP Nowa Huta i Rada Dzielnicy XVI Bieńczyce. W zabawie biorą udział wszystkie szkoły podstawowe w Bieńczycach. W tym roku nasza osiemdziesiątka szóstka okazała się najlepsza. By wygrać uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedza o dzielnicy, ale również rozwiązać mnóstwo zadań. Były to zaszyfrowane wiadomości, gry logiczne i zadania terenowe. Ponadto by wygrać trzeba było przejść wzdłuż i wszerz całą dzielnicę, zwiedzić wszystkie jej zakamarki od stawu na Kaczeńcowej przez Zalew Nowohucki, aż po pomnik żołnierzy walczących pod Monte Casino na rondzie Kocmyrzowskim.  

Udział w uczniów w grze Navigator

Drużyna naszej szkoły zajęła ósme miejsce w krakowskiej grze Navigator. Zabawa ta organizowana była przez Policję i Urząd Miejski w Krakowie i trzeba było w niej się wykazać znajomością Krakowa oraz umieć doskonale poruszać się po mapie. Pomimo ogromnej konkurencji (tu bowiem uczestnikami mogli być uczniowie wszystkich krakowskich szkół podstawowych, liceów oraz techników) udało nam się uzyskać świetny czas i prawie bezbłędnie przejść test przygotowany przez organizatorów.

 

 

 

 
Projekty, Partnerzy