Zako鎍zenie roku szkolnego 2023

Uroczyste zako鎍zenie roku szkolnego odby這 si w trzech turach na korytarzu II pi皻ra ze wzgl璠u na rozpocz皻y remont sali gimnastycznej.

Klasy 1-3 u鈍ietni造 ten dzie swoim wyst瘼em artystycznym, kt鏎y by bardzo 篡wio這wy, taneczny
i przenosi nas w r騜ne zak徠ki 鈍iata. Potem odby這 si tak瞠 wr璚zanie odznak wzorowego ucznia oraz przem闚ienie Pani Dyrektor z 篡czeniami na udane wakacje. Trzecie klasy po瞠gna造 si ze swoimi wychowawcami, kt鏎zy prowadzili ich przez 3 lata po 軼ie磬ach edukacji.

Na zako鎍zeniu klas 4-6, klasy pi徠e zaprezentowa造 wakacyjn cz窷 artystyczn. Dzi瘯i temu ka盥y m鏬 wczu si w wakacyjny klimat.

Uczniowie postanowili pozytywnie zaskoczy sam Pani Dyrektor i wr璚zy dyplom, gdy w鈔鏚 nauczycieli Pani Dyrektor El瘺ieta Grzybek zebra豉 najwi璚ej makulatury.

Oczywi軼ie odby這 si uroczyste wr璚zenie odznak wzorowego ucznia. Ogromne brawa
i gratulacje dla Piotra Malchera, za wybitne osi庵ni璚ia
w konkursach!

Akademi na zako鎍zenie roku, a tym samym na uroczyste po瞠gnanie klas 鏀mych, przygotowali uczniowie z klasy 7a.

Uroczysto嗆 rozpocz窸a si wniesieniem sztandaru szko造, podnios造m od酥iewaniem hymnu, oraz bardzo symbolicznym gestem przekazania sztandaru szko造. To coroczna tradycja, w kt鏎ej odchodz帷e klasy 鏀me, przekazuj sztandar klasie si鏚mej.

Artystycznie i z humorem klasa si鏚ma przypomnia豉 鏀moklasistom jak to by這 pi望 si po szczeblach edukacji, poczynaj帷 od klasy pierwszej.

茳moklasisty dzi瘯owali za wsp鏊ne sp璠zone lata, za edukacj i za okazane serce. Kamil St瘼ie u鈍ietni akademi swoim poruszaj帷ym wyst瘼em. Za酥iewa piosenk, kt鏎a idealnie wpisa豉 si w klimat po瞠gnania klas 鏀mych.

Dyrekcja wr璚zy豉 odznaki wzorowego ucznia. Ogromne brawa i gratulacje dla uczennicy Amelii Kapery, kt鏎a otrzyma豉 z這t odznak wzorowego absolwenta.

茳moklasistom 篡czymy dalszych sukces闚 na kolejnych szczeblach edukacji.