Piknik rodzinny - 名I邛O SZKOΧ

3 czerwca 2023 roku odby si w naszej szkole piknik rodzinny  pod has貫m: "Sport i Muzyka".

By造 ciekawe konkurencje sportowe i logiczne. Na przyby造ch go軼i czeka豉 kawiarenka z pysznymi, domowymi ciastami , a grill zach璚a pysznymi kie豚askami. Dla spragnionych by豉 orze德iaj帷a, domowa lemoniada. Dzi瘯ujemy wszystkim, za tak liczne przybycie i wsp鏊n zabaw. Zwyci瞛com gratulujemy wygrania wspania造ch nagr鏚. Dzisiejszy piknik u鈍ietni造 r闚nie wyst瘼y naszych uczni闚 oraz laureat闚 konkursu piosenki  "Sing with Us". Pr鏂z tego na dzieci czeka這 wiele atrkacji: wsp鏊ne ta鎍e, 酥iewanie, malowanie twarzy, brokatowe tatua瞠, skr璚anie balonik闚 i wiele, wiele innych ciekawych zabaw. Dzi瘯ujemy r闚nie Bie鎍zyce - Dzielnica 16 m. Krakowa, oraz Panu Zbigniewowi Bi鎍zyckiemu za to, 瞠 鈍i皻owa razem z nami. Dzi瘯ujemy ca貫mu gronu pedagogicznemu, oraz pracownikom szko造 za wspania貫 przygotowanie imprezy, oraz Radzie Rodzic闚 za pomoc i wsp馧prac. Dzi瘯ujemy ka盥emu kto zar闚no si z nami 鈍ietnie bawi jak i ch皻nie nam pomaga przy organizacji pikniku.