Sukcesy uczniów
Nagrodzeni pracownicy

Osiągnięcia szkoły

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Informuję o sukcesie naszych uczennic w wojewódzkim konkursie "W kręgu mitów i kultury antycznej".

Konkurs antyczny „W kręgu mitów i kultury antycznej” ma kilkunastoletnią tradycję. Głównym jego celem jest poszerzenie wiedzy uczestników w zakresie różnych aspektów kultury antycznej. Co roku w konkursie biorą udział uczniowie szkół podstawowych i średnich z całego województwa.

Konkurs jest objęty patronatem honorowym Instytutu Filologii Klasycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Uczennica klasy 6d Katarzyna Malcher wywalczyła

II MIEJSCE uzyskując 86,49 % punktacji.

Uczennica klasy 6d Marta Zajdel otrzymała wyróżnienie - wynik 81,08 % punktacji.

Serdecznie gratulujemy.!!!

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny zorganizowany przez panią Iwonę Knapik - ZAJĄCZEK WIELKANOCNY został rozstrzygnięty.

Ze względu na wysoki poziom nadesłanych prac komisja konkursowa w składzie: Urszula Marszowska, Maria Zając, Iwona Knapik - miała niełatwe zadanie.

Prace były wyjątkowe, pomysłowe i widać w nich było zaangażowanie. Po obradach, jednogłośnie ogłaszamy werdykt:

1 miejsce - Joanna Szostek kl.1a

Kornelia Brzostkowska 7c
Julia Ślusarz 7c
Marta Zajdel 6d

Nie od dziś wiadomo, że wspólnie śpiewanie pomaga w integracji grupy. Dlatego też Samorząd Uczniowski postanowił zorganizować Międzyklasowy konkurs kolęd, polegający na odśpiewaniu dowolnie wybranej kolędy przez całą klasę. W konkursie brały udział niemal wszystkie klasy od 4 do 8. Uczniowie najczęściej wybierali kolędę „Przybieżeli do Betlejem” – jest bowiem niezwykle wesoła i skoczna.

Jury w składzie: Marta Cholewińska (nauczyciel muzyki) oraz Aleksandra Bartoszek (opiekun Samorządu Uczniowskiego) zadecydowało, że:

- pierwsze miejsce otrzymuje klasa 5a i tym samym otrzymuje dwa dowolnie wybrane dni bez pytania do wykorzystania w drugim semestrze,

- drugie miejsce otrzymuje klasa 5d i tym samym otrzymuje jeden dowolnie wybrany dzień bez pytania do wykorzystania w drugim semestrze,

- trzecie miejsce otrzymuje klasa 4a i tym samym otrzymuje jeden dowolnie wybrany dzień bez pytania do wykorzystania w drugim semestrze.

Dodatkowo jury wyróżniło klasy:

- 8b - za wyjątkowe zaangażowanie,

- dziewczęta z klasy 5c - za podjęcie decyzji o udziale w konkursie.

Wszystkim klasom serdecznie gratulujemy.

Z radością informujemy o sukcesie naszej uczennicy w konkursie plastycznym „CHIMERY, POTWORY I BESTIE” w ramach XXVI Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku. W konkursie wzięło wpłynęło 367 prac z 31 szkół i placówek edukacyjnych.

II miejsce - Katarzyna Malcher klasa VI d