Szkoła Podstawowa nr 86 w Krakowie    "Uczymy dla przyszłości"

Sukcesy uczniów
Złota księga
Egzamin ósmoklasisty
Nagrodzeni pracownicy

 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia szkoły


ODZNAKA WZOROWEGO ABSOLWENTA

Najwyższym wyróżnieniem jest Odznaka Wzorowego Absolwenta przyznawana uczniom klas VI, którzy uzyskali wpis do Złotej Księgi w klasie IV, IV i IV lub są laureatami konkursu o zasięgu wojewódzki. Odznaka została przyznana po raz pierwszy w historii szkoły.

 

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI W NAUCE

Wśród uczniów klas IV- VI Odznakę Wzorowego Ucznia otrzymują uczniowie wpisani do Złotej Księgi, czyli ze średnią ocen co najmniej 5,00 oraz wzorowym zachowaniem.

Uczniowie klas I-III, którzy wzorowo wywiązują się z obowiązków szkolnych, dbają o bezpieczeństwo swoje i innych, cechuje ich wysoka kultura osobista, aktywnie uczestniczą w życiu klasy, biorą udział w konkursach, olimpiadach, zawodach, podejmują się dodatkowych zadań, wyróżniają się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności, są wzorem dla innych uczniów otrzymali Odznakę Wzorowego Ucznia

Odznaka Wzorowego Absolwenta 2019/20

BARTOSZ SZOTA - klasa 8b

Złota księga 2019/20

KLASA 1A

Laura Hajdus
Julia Kawa
Milena Majewska
Oliwia Ludwikowska
Julia Paździor
Joanna Szostek
Julia Szybowska

KLASA 1B

Colin Danielkis
Natalia Gąsior
Hanna Kwinta
Emilia Panek
Anna Przeniosło
Bartosz Wietnik – Żarów
Karolina Zin  

KLASA 1C

Daria Bodziony
Kamila Kosińska
Jagoda Mikoda
Artur Nogaś
Maja Ptasznik
Maria Szczęśniak
Karol Wawrzyło  

KLASA 2A

Bytnar Bartosz
Gałek Jakub
Gąska Antoni
Kęsek Aleksandra
Musiał Jakub
Pabian Martyna
Świerk Aleksandra
Wójcik Julia  

KLASA 2B

Hanna Bandyk
Lena Buczek
Szymon Duda
Julia Filipowicz
Agnieszka Grzywa
Agata Kaźmierczak
Aleksandra Kobiałka
Julia Madejczyk
Kornelia Noceń  

KLASA 3A

Dominika Bąk
Szymon Halek
Bartłomiej Kos
Mateusz Kucharczyk
Weronika Kupiec
Dawid Pagieła  

KLASA 3B  

Maria Sternal
Emilia Gątarska
Natalia Klimczyk
Marcel Gołoś
Mikołaj Mika
Tomasz Sala  

KLASA 3C  

Gabriela Krawiec
Wojciech Lebica
Aleksandra Panek
Joanna Pronobis
Irmina Wrzodek  

KLASA 4A

Aleksandra Pałasz  

KLASA 5A

Amelia Kapera
Jan Król  

KLASA 5B

Lena Cichopek
Sandra Dajema
Weronika Zin  

KLASA 5C

Amelia Cebula
Justyna Ciejek
Julia Małek  

KLASA 5D

Adam Kadula  

KLASA 6B

Gabriela Waśniewska  

KLASA 6C

Oskar Halek
Nikola Kapera
Aleksandra Sieńko
Julia Żylska  

KLASA 6D

Katarzyna Malcher
Anna Pietrzak
Wiktoria Sacha
Marta Zajdel  

KLASA 7B  

Mateusz Koterwa
Zuzanna Maj
Dawid Solarski  

KLASA 7C            

Kornelia Brzoskowska
Roksana Sak  

KLASA 8A

Klaudia Mełech  

KLASA 8B

Jakub Statek
Bartosz Szota

ZŁOTA KSIĘGA 2018/19  
4A Wiktoria Mak, Nikola Kapera,
4B Lena Cichopek,
4C Justyna Ciejek, Amelia Cebula
5B Gabriela Waśniewska
5C Oskar Halek, Nikola Kapera, Aleksandra Sieńko
5D Katarzyna Malcher, Anna Pietrzak, Wiktoria Sacha, Marta Zajdel
6C Kornelia Brzoskowska, Roksana Sak
7B Sabina Walęzak, Bartek Szota
8A Julia Bochenek, Julita Dudek Aleksandra Malik,
8C Gabriela Korzeniowska

ZŁOTA KSIĘGA 2017/18  
4A Maria Smalec, Kacper Bober, Adrian Gąsior
4B Maria Czajkowska, Gabriela Waśniewska
4C Nikola Kapera
4D Katarzyna Malcher, Anna Pietrzak, Wiktoria Sacha, Maja Starzycka, Marta Zajdel
5C Kornelia Brzoskowska, Gabriela Zybura, Roksana Sak
6A Klaudia Mełech
6B Stanisław Podolski, Bartek Szota
7C Gabriela Korzeniowska, Kinga Smolik

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI W NAUCE 2016/17  

1 A
Hanna Gubała Mateusz Kawa Maciej Marzec
2 A
Gabriela Dąbrowska Amelia Kapera Jan Król Helena Kwaśniak Wiktoria Mak Maja Starowicz Jan Toś
2 B
Lena Cichopek Izabela Majda Szymon Nowak Dominika Paczwa Amelia Ziemska Natalia Zawadzka
2 C
Krzysztof Babiarz Amelia Cebula Justyna Ciejek Kinga Ciombor Michalina Czajkowska Jan Kaźmierczak Michał Kępa Nikola Łapacz Julia Małek Izabela Wołek
2 D
Natalia Babij Antonina Bulka Joanna Czmyr Emilia Gil Szymon Szewczyk
3 A
Zofia Bednarz Kacper Bober Adrian Gąsior Mateusz Sikora Maria Smalec
3 B
Maria Czajkowska Gabriela Waśniewska Filip Wieser  
3 C
Oskar Halek Nikola Kapera Bartłomiej Migda Maja Pietrzyk Kacper Przeciszewski Magda Świech Julia Żylska
3 D
Katarzyna Malcher Anna Pietrzak Jakub Rusek Wiktoria Sacha Dominik Siwak Wiktor Siwak Maja Starzycka Alex Szybowski Marta Zajdel Jakub Zięba.
4A
Gabriela Zybura Weronika Śliwa
4B
Wiktoria Bobak Nikola Górska Aleksander Janiak Mateusz Koterwa Oliwier Kornecki Franciszek Laska Zuzanna Maj Bartłomiej Piątkowski Aleksandra Smolik Dawid Solarski Agata Szczepańska Natalia Tryksza
4C
Kornelia Brzoskowska Aleksandra Gucwa Roksana Sak Igor Budzyński Julia Ślusarz Gabriela Przeniosło
5A
Klaudia Mełech Marek Sternal Bartłomiej Podsiadło Szymon Putek Julita Kaczmarczyk Bartosz Małek Iwo Ciepły Zuzanna Szydłowska Adam Tyszkiewicz  
5B
Kornelia Feliksiak Bartek Szota Jakub Statek Damian Bednarz-Wołoch Sabina Walęzak Maciej Duda Stanisław Podolski Kamila Paczwa Jan Śliwa
6A
Julia Bochenek Julita Dudek Anna Chludek Karolina Ciejek  Gabriela Jajecznica Natalia Kaczmarczyk Magdalena Kos Patrycja Mak Aleksandra Malik Aleksandra Żylska
6B
Kacper Gucwa Gabriela Kuder Dawid Maj Zuzanna Seweryn Zuzanna Zajda Kacper Żurek
6C
Karolina Cyrek Gabriela Korzeniowska Dominik Markut Mateusz Modelski Kinga Rosiek Kinga Smolik Kacper Wroński    

ZŁOTA KSIĘGA 2016/17  
4A Gabriela Zybura
4B Zuzanna Maj, Agata Szczepańska
4C Kornelia Brzoskowska, Aleksandra Gucwa, Roksana Sak 5A Klaudia Mełech, Marek Sternal
5B Kornelia Feliksiak, Bartek Szota
6A Julia Bochenek, Julita Dudek, Aleksandra Malik
6B Kacper Żurek
6C Gabriela Korzeniowska, Kinga Smolik, Kacper Wroński

 

Najlepsi w nauce w roku szkolnym 2014/2015:

Klasy I - III

1a 1.  Zofia Bednarz 2.  Kacper Bober 3.  Adrian Gąsior 4.  Mateusz Gołoś 5.  Izabela Oleksy 6.  Mateusz Sikora 7.  Maria Smalec 8.  Kacper Wójtowicz 9.  Anastazja Żuwała

1b 1.  Maciej Fiust 2.  Oliwia Habieda 3.  Patrycja Oszywa 4.  Izabela Skalak 5.  Michał Skowierzak 6.  Gabriela Waśniewska  

1c 1.  Julia Bobela 2.  Hanna Darocha 3.  Wiktoria Gwóźdź 4.  Nikola Kapera 5.  Bartłomiej Migda 6.  Maja Pietrzyk 7.  Kacper Przyciszewski 8.  Weronika Pytel 9.  Aleksandra Sieńko 10.  Magdalena Świech 11. Sebastian Witwicki 12. Julia Żylska 13.  Oskar Halek  

1d 1.  Katarzyna Malcher 2.  Natalia Mikołajczyk 3.  Anna Pietrzak 4.  Jakub Rusek 5.  Wiktoria Sacha 6.  Dominik Siwak 7.  Wiktor Siwak 8.  Maja Starzycka 9.  Alex Szybowski 10. Marta Zajdel 11. Jakub Zięba  

2a 1. Julia Alaszewicz 2.  Filip Dębski 3.  Aleksandra Łyko 4.  Malwina Rudowska 5.  Jakub Sendorek 6.  Paulina Ślęzak 7.  Weronika Wodolska 8.  Weronika Śliwa 9.  Gabriela Zybura  

2b 1. Wiktoria Bobak 2. Zuzanna Maj 3. Agata Szczepańska 3. Nikola Górska 4. Dawid Solarski 5. Jakub Jakubowski 6. Oliwier Kornecki 7. Mateusz Koterwa  

2c 1.  Kornelia Brzoskowska 2.  Michał Marchański 3.  Jakub Mlostek 4.  Roksana Sak 5.  Urbanik Nikola 6.  Kamil Witczyk 7.  Bartosz Pikor  

3a   1.  Byra Julia 2.  Małek Bartosz 3.  Mełech Klaudia 4.  Pieronkiewicz Oliwia 5.  Szydłowska Zuzanna 6.  Śliwa Wiktoria 7.  Tyszkiewicz Adam

3b 1.  Maciej Duda 2.  Kornelia Feliksiak 3.  Gołębiowski Karol 4.  Helena Marecka 5.  Stanisław Podolski 6.  Bartosz Szota 7.  Jan Śliwa 8.  Sabina Walęzak 9.  Łukasz Woźniak    

Uczniowie do Złotej Księgi klasy 4-6  

Klasa 4 a 1. Julia Bochenek 2. Anna Chludek 3. Julita Dudek 4. Natalia Kaczmarczyk 5. Magdalena Kos 6. Aleksandra Malik 7. Aleksandra Żylska  

Klasa 4 b 1. Dawid Maj 2. Zuzanna Zajda 3. Kacper Żurek  

Klasa 4 c 1. Gabriela Korzeniowska 2. Kinga Rosiek 3. Kinga Smolik  

Klasa 5 a 1. Katarzyna Majda 2. Agnieszka Porębska  

Klasa 5 b 1. Klaudia Cebula 2. Wiktoria Gajewska 3. Gabriela Kosiarska 4. Joanna Koźlak  

Klasa 5 c 1. Sandra Idzik 2. Patrycja Kozaczuk 3. Wiktoria Kostilek 4. Kacper Kwaśny 5. Grzegorz Makuch 6. Patryk Podgórski 7. Emilia Putek 8. Gabriela Wójcik  

Klasa 6 a 1. Patrycja Basta 2. Kamil Walo 3. Anna Wiśniewska  

Klasa 6 b Julia Biernacik   Klasa 6 c 1. Karolina Bałabuch 2. Filip Majorek 3. Damian Siwek 4. Kamila Soń

Odznaka Złoty absolwent:

Julia Biernacik 6b
Karolina Bałabuch 6c
Filip Majorek 6c
Damian Siwek 6c
Kamila Soń 6c   

Najlepsi w nauce w roku szkolnym 2013/2014:

KLASA I a   1.  Julia Alaszewicz, 2.  Aleksandra Łyko, 3.  Weronika Wodolska, 4.  Marta Piekutowska, 5.  Malwina Rudowska, 6.  Paulina Ślęzak, 7.  Milena Górska, 8.  Weronika Śliwa, 9.  Gabriela Zybura,

KLASA I b   1.  Wiktoria Bobak, 2.  Zuzanna Maj, 3.  Agata Szczepańska, 4.  Nikola Górska, 5.  Dawid Solarski, 6.  Jakub Jakubowski,

KLASA I c   1.  Kornelia Brzoskowska, 2.  Aleksandra Gucwa, 3.  Michał Marchański, 4.  Bartosz Pikor, 5.  Roksana Sak, 6.  Nikola Urbanik

KLASA II a   1.  Julia Byra – 2.  Klaudia Mełech- 3.  Szymon Putek 4.  Zuzanna Szydłowska 5.  Wiktoria Śliwa 6.  Adam Tyszkiewicz

KLASA II b   1.  Maciej Duda 2.  Kornelia Feliksiak 3.  Helena Marecka 4.  Bartosz Szota 5.  Sabina Walęzak 6.  Łukasz Woźniak

KLASA III a   1.  Bochenek Julia, 2.  Dudek Julita, 3.  Chludek Anna, 4.  Kaczmarczyk Natalia, 5.  Kos Magdalena, 6.  Kowalski Wiktor, 7.  Mak Patrycja, 8.  Malik Aleksandra, 9.  Żylska Aleksandra

KLASA III b   1.  Paweł Bogusz, 2.  Oliwia Czerwiec, 3.  Kacper Gucwa, 4.  Gabriela Kuder, 5.  Kacper Lepiarz, 6.  Zuzanna Seweryn, 7.  Zuzanna Zajda, 8.  Kacper Żurek

KLASA III c   1.  Gabriela Korzeniowska, 2.  Dominik Markut, 3.  Hubert Rażny, 4.  Kinga Rosiek, 5.  Magdalena Sendorek, 6.  Natalia Żuwała, 7.  Kacper Wroński, 8.  Wiktoria Wójcik, 9.  Kinga Smolik, 10. Mateusz Modelski

Lista uczniów wpisanych do Złotej Księgi

Klasa IV A - Porębska Agnieszka, Majda Katarzyna

Klasa IV B - Cebula Klaudia, Gajewska Wiktoria, Kosiarska Gabriela, Koźlak Joanna

Klasa IV C - Wójcik Gabriela, Idzik Sandra, Kozaczuk Patrycja, Putek Emilia, Kostilek Wiktoria, Podgórski Patryk, Kwaśny Kacper, Makuch Grzegorz

Klasa V A - Wiśniewska Ania, Lebica Zuzanna, Basta Patrycja

Klasa V B - Biernacik Julia, Barć Patrycja, Ciurkot Maja

Klasa V C - Majorek Filip, Soń Kamila, Siwek Damian, Bałabuch Karolina, Noceń Justyna

Klasa VI A - Przybyszewska Weronika, Szałas Karolina, Wójcik Alicja, Sieńko Natalia

Klasa VI B - Giza Gabriela, Mędala Marysia

Klasa VI C - Dudek Kamila, Kwaśniewska Julia, Marecka Alicja, Pikor Aleksandra, Pokrywa Aleksandra, Sobczyk Joanna

Odznaka wzorowego absolwenta

Alicja Marecka, Kamila Dudek, Aleksandra Pokrywa, Julia Kwaśniewska, Weronika Przybyszewska, Aleksandra Pikor.

 

W roku szkolnym 2012/2013 zostali wpisani:

Klasa IV A - Lebica Zuzanna           

Klasa IV B - Biernacik Julia, Winiarski Oliwier, 

Klasa IV C -  Majorek Filip, Soń Kamila, Siwek Damian, Bałabuch Karolina, 

Klasa V A - Przybyszewska Weronika

Klasa V B - Giza Gabriela, Miłaszewska Wiktoria, Pham Weronika

Klasa V C - Dudek Kamila, Kwaśniewska Julia, Marecka Alicja, Pikor Aleksandra, Pokrywa Aleksandra, Sobczyk Joanna

Klasa VI A - Cader Alicja, Kuc Dawid, Pająk Natalia, Wątkowski Kacper, Zięba Anna, Budzyński Arkadiusz

Klasa VI B - Barakońska Wiktoria, Sekunda Paulina, Gajek Veronika

Klasa VI C - Kremer Kamil, Aurora Lipartowska, Wójcik Weronika, Śliwa Andrzej

W roku szkolnym 2011/2012 zostali wpisani:

Klasa IV A - Przybyszewska Weronika           

Klasa IV B - Miłaszewska Wiktoria, Pham Weronika

Klasa IV C - Dudek Kamila, Kwaśniewska Julia, Marecka Alicja, Pikor Aleksandra, Pokrywa Aleksandra

Klasa V A - Cader Alicja, Pająk Natalia, Wątkowski Kacper, Zięba Anna

Klasa V B - Barakońska Wiktoria, Sekunda Paulina, Gajek Veronika

Klasa V C - Kremer Kamil, Wójcik Weronika, Maj Adrian

Klasa VI A - Lebica Katarzyna, Lebica Małgorzata, Sabatowicz Gabriela, Stabrawa Magdalena, Tabiś Patrycja, Wójcik Agnieszka, Wójtowicz Anna

Klasa VI B - Basta Natalia, Gruchała Izabela, Nowak Kacper, Sak Norbert, Sułek Klaudia

Klasa VI C - Budzik Magdalena, Antkowiak Klaudia, Jankowska Justyna

W roku szkolnym 2010/11 zostali wpisani:

Klasa IV A - Kacper Wątkowski

Klasa IV B - Paulina Sekunda, Wiktoria Barakońska

Klasa IV C - Kamil Kremer, Weronika Wójcik, Andrzej Śliwa, Adrian Maj

Klasa V A - Małgorzata Lebica, Katarzyna Lebica, Gabriela Sabatowicz, Patrycja Tabiś, Agnieszka Wójcik, Anna Wójtowicz

Klasa V B - Kacper Nowak, Norbert Sak

Klasa V C - Magdalena Budzik, Wiktoria Feliksiak

Klasa VI A - Zuzanna Lis, Anna Marchańska, Dawid Rowiński,

Klasa VI B - Alicja Bednarz, Julia Biedroń, Anna Domagała, Mateusz Koźlak, Mateusz Malczewski

Klasa VI C - Magdalena Madeja, Kamila Ożga

 

 
Projekty, Partnerzy