Szkoła Podstawowa nr 86 w Krakowie    "Uczymy dla przyszłości"

E-learning
Strony przedmiotowe
Zajęcia pozalekcyjne
Pomoc pedagogiczna

Pomoc materialna

Zajęcia kompensacyjno-korekcyjne

Projekty edukacyjne

Przedsięwzięcia dydaktyczne

Biblioteka

Gazetka szkolna

Świetlica

Wycieczki i zielone szkoły

Wyposażenie szkoły

Stołówka

Innowacja

 

Oferta szkoły

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2019-2020

 

KLASY 1-3

Koło plastyczne: wtorek 15.35 – 17.10  A. Ząbczyk

Koło plastyczne: wtorek 15.35 – 17.10  D. Żelasko

Koło szachowe: piątek 11.50 – 12.35  D. Stendiuch-Podolska

Koło szachowe: czwartek 12.50 – 13.35  D. Stendiuch-Podolska

Koło matematyczne: czwartek  14.40  -  15.25  A. Ząbczyk

Koło muzyczne: poniedziałek  14.40  -  15.25  M. Cholewińska

Koło muzyczne: wtorek  8.55 – 9.40  M. Cholewińska  

 

Zajęcia wyrównawcze: w każdej klasie w terminie ustalonym przez wychowawcę (w planie lekcji)  

 

KLASY 4-8

Koło muzyczne: środa  15.35 – 16.20  M. Cholewińska

Koło geograficzne: czwartek 15.35 – 16.20  M. Maciaszkiewicz

Koło chemiczne: piątek 15.35 – 16.20  W. Ciastoń

Koło matematyczne: poniedziałek 8.00 – 8.45  D. Żak

Koło matematyczne: poniedziałek  12.50 – 13.35 D. Żak

Koło matematyczne: piątek 8.55 – 9.40  D. Żak

Koło biologiczne: wtorek  14.40 – 15.25  M. Topór  

 

Zajęcia wyrównawcze:

Język polski:

M. Sidilas – czwartek 7.10 – 7.55

J. Sztompka – czwartek 14.40-15.25

N. Kamińska – wtorek 14.40-15.25

B. Bereza - poniedziałek 14.40-15.25    

 

J. angielski:

M. Migas - wtorek 14.40-15.25

M. Pieczonka - wtorek 8.00-8.45, środa 7.10-7.55, czwartek 7.10-7.55 M. Ciach – poniedziałek 8.00-8.45

 

Geografia: M. Maciaszkiewicz - poniedziałek 14.40-15.25

 

Informatyka, technika: M. Marszowska - środa 14.40-15.25

 

Matematyka:

D. Stendiuch-Podolska - poniedziałek 13.35-14.30 (chł. 8a), wtorek13.35-14.30 (dz. 8a), czwartek 8.00-8.45 (4a), piątek 7.10-7.55 (zajęcia otwarte)  

D. Żak  – poniedziałek 13.45-14.30

R. Dąbek-Podstawa - środa 9.50-10.35 (6a), 13.45-14.30 (8b)

A. Bartoszek - środa 14.40-15.25

 

Historia:

A. Osieka - wtorek 14.40-15.25

M. Luberda - piątek 15.35-16.20

 

Fizyka:

A. Szablińska - czwartek 7.10-7.55

 

Chemia:

W. Ciastoń – środa 7.10 – 8.55  

 

Biologia:

M. Topór - wtorek 15.35-16.20

   

 

 

 
Projekty, Partnerzy