Spacer po szkole

Szkoła e-learning - nowoczesne technologie w edukacji

Earning, tak jak i techniki uczenia się oraz technologie kształcenia, odnosi się do stosowania w nauczaniu technologii elektronicznej w o wiele szerszym zakresie niż w ramach tradycyjnych szkoleń komputerowych, czy też nauczania wspomaganego komputerowo z połowy lat osiemdziesiątych. Jest również o wiele szerszy od pojęć nauczania i edukacji online.

Microsoft Teams Microsoft Teams to cyfrowa platforma, która w jednym miejscu łączy rozmowy, materiały i aplikacje. W ten sposób nauczyciele i wykładowcy mogą tworzyć dynamiczne środowisko pracy. Twórz sprzyjające współpracy klasy, korzystaj z wiedzy ekspertów z branży edukacji i nawiązuj kontakty z innymi pedagogami — wszystko dzięki jednemu kontu, które jest bezpłatne dla nauczycieli i uczniów. Dowiedz się więcej zobacz.