Szkoła Podstawowa nr 86 w Krakowie    "Uczymy dla przyszłości"

Sukcesy uczniów
Złota księga
Nagrodzeni pracownicy

Osiągnięcia szkoły

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2020/2021

KONKURS PLASTYCZNY NA KARTKĘ WALENTYNKOWĄ

Miło mi poinformować, że 2 uczennice naszej szkoły, wygrały w konkursie plastycznym na kartkę walentynkową "Od serca do serca".

1 miejsce: Magdalena Gawąd kl.2c
2 miejsce: Lena Starowicz kl.1a

Gratulujemy!

Organizatorem konkursu było Centrum Kultury Podgórza

MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PANI JESIEŃ.

Laureatki konkursu zostały:

1 Miejsce: Emilia Rudowska 2a

2 Miejsce: Joanna Szostek 2a oraz Julia Pozłutka 1a

3 Miejsce: Milena Majewska 2a

Nagrody zostały wręczone. GRATULUJEMY !!!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnych etapów konkursów przedmiotowych i tematycznych Małopolskiego Kuratorium Oświaty.

Do etapów rejonowych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

konkurs języka angielskiego Aleksander Janiak 8b (Monika Pieczonka)

konkurs matematyczny Franciszek Laska 8b (Dorota Stendiuch-Podolska)

konkurs chemiczny Dawid Solarski 8b (Wojciech Ciastoń) Mateusz Koterwa 8b (Wojciech Ciastoń)

konkurs geograficzny Katarzyna Malcher 7d (Marta Maciaszkiewicz)

konkurs informatyczny Damian Satoła 8c (Michał Luberda)

konkurs biblijny Katarzyna Malcher 7d (s. Ewa Tomaszewska) Anna Pietrzak 7d (s. Ewa Tomaszewska)

Bardzo serdecznie gratuluję i życzę sukcesów na kolejnych etapach.

W ramach XXVII Krakowskiego Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku odbył się konkurs plastyczny.

Zadaniem konkursowym było stworzenie pracy plastycznej, wykonanej w dowolnej technice płaskiej, nieprzekraczające formatu A4, inspirowanej tym, co wyszło na świat po otwarciu puszki Pandory.

Uczennica klasy 7d Katarzyna Malcher w kategorii klasy IV - VIII zdobyła II miejsce.

Serdecznie Gratulujemy!!!

W ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Portret jesieni" organizowanym przez WAWERSKIE CENTRUM KULTURY W WARSZAWIE kwalifikacje do wystawy dostał nasz uczeń Mateusz Kucharczyk na konkurs wpłynęło 176 zdjęć. Gratulujemy !

W XII ogólnopolskim konkursie plastycznym JESIENNE DUSZKI I LEŚNE SKRZATY organizowanym przez MDK DOM HARCERZA W KRAKOWIE

3 miejsce zdobyła nasza uczennica MARIA STERNAL na konkurs nadesłano 586 prac z 171 placówek z całej Polski a mailem 497 zdjęć Gratulujemy!

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego KARTKA ŚWIĄTECZNA

JURY w składzie: Urszula Marszowska Joanna Jankowiak-Tylińska Agnieszka Kolendowska-Weryńska POSTANOWIŁO NAGORODZIĆ:

I MIEJSCE AMELIA CEBULA KLASA 6

II MIEJSCE JOANNA PRONOBIS KLASA 4

III MIEJSCE WIKTORIA SACHA KLASA 7

WYRÓŻNIENIA: DOMINIKA PACZWA JULIA ŻYLSKA KATARZYNA MALCHER LENA CICHOPEK MAGDA ŚLIWA SANDRA WYCZYŃSKA TOMASZ SALA

GRATULUJEMY!

XXVII Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku

Z radością informujemy o sukcesie naszych uczennic w konkursach w ramach  XXVII Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku.

W konkursie literackim na dowolną formę literacką nawiązujące tematycznie "do nadziei, siedzącej samotnie na dnie beczki, z której wyleciało zło" w kategorii Szkoły Podstawowe klasy VII -VIII

III miejsce - Katarzyna Malcher klasa VII d

W konkursie wiedzy, który obejmował test 100 pytań opracowanych na podstawie: „Mitologia” Jana Parandowskiego, kultury, literatury i sztuki antycznej.

Wyróżnienia zdobyły uczennice:

Katarzyna Malcher klasa VII d

Marta Zajdel klasa VII d

Konkurs w ramach projektu "Słoneczna integracja"

W kategorii prace grupowe w konkursie na " Ekologiczne wykorzystanie materiałów wtórnych" zdecydowanie wygrały nasze dwie drużyny z klasy 7d.

I Miejsce zdobywając (547 głosów) – Karmnik, SP 86, (Wiktoria Sacha, Oliwia Czyż, Dominik Siwak, Wiktor Siwak, Alex Szybowski, Mateusz Kępa, Kamil Wypych)

II Miejsce  (506 głosów) – Piłkarzyki, SP 86, (Jakub Rusek, Anna Pietrzak, Katarzyna Malcher, Marta Zajdel, Maja Starzycka)