Sukcesy uczniów
Sprawdzian klas VI
Sukcesy świetlicy

Osiągnięcia szkoły

Sukces szkolnej drużyny w turnieju piłki nożnej chłopców

6 października 2012 roku na boisku przy Szkole Podstawowej nr 82 odbył się pierwszy turniej piłkarski dla dzieci zorganizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków.

W turnieju wzięło udział sześć drużyn piłkarskich reprezentujących nowohuckie szkoły podstawowe. Nasza drużyna rozpoczęła zmagania od wygranej ze Szkołą Podstawową nr 144 1:0. W drugim meczu nasi młodzi piłkarze nie dali żadnych szans zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 100 i zwyciężyli 11:0.

Po wejściu do  półfinału  chłopcy zmierzyli się ze Szkołą Podstawową nr 82 i po zaciętym meczu pokonali swoich kolegów 2:0. W finale turnieju ponownie spotkali się z drużyną Szkoły Podstawowej nr 144. Tym razem po bezbramkowym remisie, niestety, ulegli w rzutach karnych.

W ostatecznym rozrachunku nasza drużyna zajęła II miejsce, zdobywając dla szkoły puchar ufundowany przez Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków. Warto jeszcze podkreślić, że Mateusz Motłoch z klasy 6b został królem strzelców sobotniego turnieju.

Gratulujemy młodym piłkarzom, którzy potraktowali sportowe zawody bardzo poważnie i zagrali mecze naprawdę na wysokim poziomie.

Opiekunem drużyny był pan Michał Luberda.