„Sing With Us"

W dniu14 maja 2013 na terenie naszej szko³y odby³a siê III edycja Miêdzyszkolnego Konkursu Piosenki w Jêzyku Angielskim "Sing With Us", do którego przyst±pi³o 21 krakowskich szkó³. Jury z³o¿one z nauczycieli muzyki i anglistów, któremu przewodniczy³a pani dyrektor SP 86 El¿bieta Grzybek, wys³ucha³o 38 piosenek. Po d³ugich i burzliwych naradach jury przyzna³o nagrody w dwóch kategoriach: soli¶ci oraz duety i zespo³y.

W kategorii soli¶ci

I miejsce: Julia Pietruszka Szko³a Podstawowa nr 21

II miejsce: Natalia Worytko Szko³a Podstawowa nr 107, Olga Olszewska Szko³a Podstawowa nr 86

III miejsce: Patrycja Szatanek ZOSS nr 1, Weronika Wójcik Szko³a Podstawowa nr 86