Apel klas 0-3

Dnia 11 stycznia 2019 r. odby si apel klas 0-3, kt鏎y by podsumowaniem pracy za p馧rocze roku szkolnego 2018/2019. Apel ten przygotowa豉 klasa 1A, wprowadzaj帷 uczestnik闚 w radosny nastr鎩 panuj帷ej zimy. W wierszach i piosenkach zach璚ono dzieci do aktywnego sp璠zania  wolnego czasu zim, poprzez zabawy na 郾iegu: rzucanie 郾ie磬ami, lepienie ba逕ank闚, radosne zjazdy sankami, je盥瞠nie kuligami z dzwoni帷ymi dzwonkami.

W dalszej cz窷ci wsp鏊nego spotkania Pani Dyrektor z這篡豉 gratulacje uczniom, kt鏎zy osi庵n瘭i wysokie wyniki w nauce oraz tym, kt鏎zy swoj wzorow postaw byli przyk豉dem dla innych. Nagrodzono tak瞠 uczestnik闚 konkurs闚: plastycznego „Za co kocham Polsk” oraz ortograficznego. Nast瘼nie wychowawczyni 鈍ietlicy szkolnej wr璚zy豉 nagrody w r騜nych kategoriach aktywno軼i. Na zako鎍zenie Pani Dyrektor podzi瘯owa豉 wszystkim i 篡czy豉 udanego, bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii.