Apel klas 0-3

Dnia 11 stycznia 2019 r. odby³ siê apel klas 0-3, który by³ podsumowaniem pracy za pó³rocze roku szkolnego 2018/2019. Apel ten przygotowa³a klasa 1A, wprowadzaj±c uczestników w radosny nastrój panuj±cej zimy. W wierszach i piosenkach zachêcono dzieci do aktywnego spêdzania  wolnego czasu zim±, poprzez zabawy na ¶niegu: rzucanie ¶nie¿kami, lepienie ba³wanków, radosne zjazdy sankami, je¿d¿enie kuligami z dzwoni±cymi dzwonkami.

W dalszej czê¶ci wspólnego spotkania Pani Dyrektor z³o¿y³a gratulacje uczniom, którzy osi±gnêli wysokie wyniki w nauce oraz tym, którzy swoj± wzorow± postaw± byli przyk³adem dla innych. Nagrodzono tak¿e uczestników konkursów: plastycznego „Za co kocham Polskê” oraz ortograficznego. Nastêpnie wychowawczyni ¶wietlicy szkolnej wrêczy³a nagrody w ró¿nych kategoriach aktywno¶ci. Na zakoñczenie Pani Dyrektor podziêkowa³a wszystkim i ¿yczy³a udanego, bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii.