Prasa o szkole

Podsumowanie pierwszego semestru w klasach 0-III

Dnia 9 lutego 2018 odby³o siê w naszej szkole spotkanie uczniów klas 0 – III. Podczas spotkania obejrzeli oni pantomimê przygotowan± przez kole¿anki i kolegów z  klasy III „d” pt. „Jak pomiêdzy dwoma wioskami most siê pojawi³?”.

Celem tego przedstawienia by³o zwrócenie uwagi uczniów na potrzebê wspierania wszystkich potrzebuj±cych pomocy i wzajemnej wspó³pracy, która mo¿e przynie¶æ nieoczekiwane, bardzo pozytywne efekty. Po obejrzeniu inscenizacji na scenê wyst±pili uczniowie wyró¿nieni za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wysok± frekwencjê. W dalszej czê¶ci zosta³y wrêczone nagrody laureatom szkolnych konkursów piêknego czytania i kaligrafii, które odby³y siê w pierwszym pó³roczu.  Na zakoñczenie zabra³a g³os pani dyrektor, ¿ycz±c uczniom udanego wypoczynku podczas ferii i nabrania si³ do pracy w dalszej czê¶ci roku szkolnego.

Napisa³a: Dorota P±chalska

Relacja filmowa Zobacz