Program "Bezpieczny Krak闚"

Sie sta豉 si miejscem spotka, pracy, rozrywki oraz 廝鏚貫m wiedzy. W Internecie dokonujemy r騜nego rodzaju transakcji p豉tniczych, robimy zakupy, kupujemy bilety lotnicze, gramy…

Dla niekt鏎ych Internet stanowi konkretne narz璠zie, kt鏎e s逝篡 do pope軟iania realnych przest瘼stw - mo積a rozr騜ni tam przest瘼stwa tradycyjne, jak handel broni, handel lud幟i, przemoc, kradzie瞠, fa連zerstwa i wszelkie rodzaje oszustw, jak i przest瘼stwa typowo internetowe, w tym: hacking – nieuprawnione uzyskiwanie informacji, sniffing – pods逝ch komputerowy, phishing i pharming – oszustwa podszywania si pod inn osob w celu wy逝dzenia danych.

Program „Bezpieczny Krak闚”, staraj帷 si wyj嗆 naprzeciw nowym zagro瞠niom, zorganizowa spotkania dla m這dzie篡 szk馧 podstawowych.

W jednym z nich uczestniczyli uczniowie naszej szko造. W czwartek 3 listopada wszystkie klasy sz鏀te uda造 si na spotkanie do Nowohuckiego Centrum Kultury.