Dzie Bezpiecznego Internetu 2023

Dzie Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku. Pocz徠kowo wydarzenie to 鈍i皻owa造 jedynie pa雟twa europejskie, ale ju od lat DBI przekracza granice Europy anga簑j帷 pa雟twa z ca貫go 鈍iata. Organizatorem wydarzenia w Polsce od 2005 roku jest Polskie Centrum Programu Safer Internet.

DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie dzia豉 na rzecz bezpiecznego dost瘼u dzieci i m這dzie篡 do zasob闚 internetowych, zaznajomienie rodzic闚, nauczycieli i wychowawc闚 z problematyk bezpiecze雟twa online oraz promocj pozytywnego wykorzystywania internetu.

Dzie Bezpiecznego Internetu 2023 by obchodzony 7 lutego.

Ze wzgl璠u na termin ferii w Ma這polsce uczniowie naszej szko造 w wi瘯szo軼i mieli zaj璚ia profilaktyczne na lekcjach informatyki po powrocie do szko造.