Dzielnicowe obchody 100-lecia Odzyskania Niepodleg這軼i

W zorganizowanych przez Rad i Zarz康 Dzielnicy XVI Bie鎍zyce, SP nr 92 i III Liceum Og鏊nokszta販帷e uroczystych obchodach 100-lecia Odzyskania Niepodleg這軼i uczestniczyli nauczyciele i uczniowie naszej szko造.

O godzinie 8.30 poczet sztandarowy i uczniowie klasy 6a uczestniczyli we mszy 鈍i皻ej w intencji  ojczyzn w ko軼iele pod wezwaniem 鈍. J霩efa na os. Kalinowym.

Po zako鎍zeniu mszy odby豉 si „Sztafeta niepodleg這軼i" na dystansie 1918 m spod SP nr 92 (budynek os. J. Strusia 19) do SP 86 (os. Jagiello雟kie 18).  W鈔鏚 uczestnik闚 biegu by豉 Pani Dyrektor oraz uczniowie z klas 4,5,6. Na ca貫j trasie biegn帷ych wspierali kibice z flagami. Na zako鎍zenie biegu uczestnicy otrzymali z r彗 przewodnicz帷ego rady dzielnicy Pana Andrzeja Buczkowskiego pami徠kowy medal.

Nast瘼nie na boisku szkolnym SP nr 86 zosta這 wykonane zdj璚ie z drona.  Grupy przedszkolne i zer闚ki ubrane na bia這 ustawi造 si tak, by u這篡 napis „100”.

Na zako鎍zenie w hali sportowej III LO odby si Festiwal "Bie鎍zyckie 如iewanie dla Niepodleg貫j". Nasz szko喚 reprezentowa豉 delegacja uczni闚 pod opiek Pani Marty Cholewi雟kiej. Uczniowie z klasy IV d za酥iewali "Legiony"