Nasza Szko豉 realizuje KRAKOWSKI PROGRAM NAUKI J佖YKA ANGIELSKIEGO FUTURE4ME! dla szk馧 podstawowych.

W ramach tego programu wszyscy uczniowie uczestnicz w 5 godzinach j瞛yka angielskiego w tygodniu. ( 3 godz. tzw. podstawy programowej i 2 godziny dodatkowe  przyznane przez Wydzia Edukacji UMK).

Dodatkowe zaj璚ia maj charakter przede wszystkim konwersatoryjny z naciskiem na poznawanie historii, literatury, kultury, sztuki i geografii innych kraj闚 z wykorzystywaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Szczeg鏊ny nacisk k豉dziony jest  na rozwijanie sprawno軼i komunikacyjnej uczni闚, rozszerzenie zasobu s這wnictwa i znajomo軼i struktur gramatycznych, podniesienie sprawno軼i w zakresie prawid這wej wymowy i rozumienia ze s逝chu, rozwijanie umiej皻no軼i samodzielnego czytania d逝窺zych tekst闚 w j瞛yku angielskim.

Przyk豉dowe dzia豉nia realizowane w ramach projektu: organizacja dni kultury kraj闚 angloj瞛ycznych w szkole; praca metod projekt闚; autoprezentacja w豉snych prac projektowych, dyskusje nt. obejrzanych film闚 i innych materia堯w 廝鏚這wych.