Fina³ projektu "S³onecznej InteGRAcji"

7 maja 2015 roku odby³a siê  uroczysta GALA ZWYCIÊZCÓW kolejnej edycji projektu edukacyjnego "S³oneczna InteGRAcja". Na gali podsumowano wszystkie dzia³ania zwi±zane z realizacj± projektu i wrêczono nagrody dla najlepszych. W rywalizacji o miano najlepszych wziê³o udzia³ ponad 800 uczniów z nowohuckich szkó³ podstawowych, przedszkoli i Warsztatów Terapii Zajêciowej.

Z wielk± przyjemno¶ci i dum± pragniemy poinformowaæ, ¿e w kategorii klas VI szkó³ podstawowych - NAJLEPSZA okaza³a siê dru¿yna klasy 6a w sk³adzie : Patrycja Basta, Zuzanna Lebica, Ania Wi¶niewska, Patryk Po³êtek. Za I miejsce uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Specjalne podziêkowania i statuetkê "Super aktywny" za pracê na rzecz projektu i ogromne zaanga¿owanie otrzyma³ opiekun zwyciêskiej dru¿yny Pan Micha³ Luberda.

GRATULUJEMY!!!