Ba¶niowe jase³ka

Ju¿ od wielu tygodni trwa³y przygotowania do wystawienia szkolnych jase³ek. Trzeba by³o nauczyæ siê roli, przygotowaæ strój, uczestniczyæ w próbach.

W koñcu nadszed³ ten dzieñ – 20 grudnia 2013 roku.  Jase³ka wystawione w piêknej dekoracji wprowadzi³y nas w ¶wi±teczny nastrój. By³y nietypowe, bo obok Maryi i Józefa pojawili siê nie tylko pastuszkowie i Trzej Królowie, ale te¿ najpopularniejsi bohaterowie ba¶ni: Dziewczynka z zapa³kami, Ja¶ i Ma³gosia, Czerwony Kapturek, Calineczka, Kopciuszek. Wszyscy z³o¿yli Dzieci±tku dary. Nie zabrak³o piêknych kolêd, gra³  równie¿ zespó³ gitarowy, a uczennica Olga Olszewska wspaniale za¶piewa³a piosenkê „Last Christmas”.

Ba¶niowe jase³ka przygotowa³a przy pomocy wychowawczyñ klas IIb, IIIa, IIIc  III oraz opiekunki zespo³u gitarowego pani Marty Cholewiñskiej siostra Sylwina.