„Jak piêkne s± wspomnienia z tamtych lat…?

Zakoñczenie roku szkolnego tradycyjnie przygotowali uczniowie klasy pi±tej. W tym roku by³a to klasa Vc.
W wype³nionej po brzegi sali gimnastycznej dali popis recytacji, ¶piewu i konferansjerki. Teksty zosta³y zobrazowane prezentacj±, w trakcie której ¶ledzili¶my losy ucznia szko³y podstawowej od pierwszej do szóstej klasy.

By³a mowa o najwa¿niejszych wydarzeniach ze szkolnego ¿ycia ucznia, przedstawionych czasem pó³ serio, czasem na powa¿nie. Uczniowie klasy Vc ¶piewali, dziewczyny gra³y na gitarach, a niektórzy recytowali, a Joasia wyst±pi³a w duecie z pani± wychowawczyni±, recytuj±c wierz K. I. Ga³czyñskiego „Rozmowa liryczna. Najwiêcej emocji dostarczy³ wszystkim film ze zdjêæ zatytu³owany „Jak piêkne s± wspomnienia”. By³o co wspominaæ!

Mamy nadziejê, ¿e bêdziecie wspominaæ miniony rok szkolny i jego zakoñczenie, a tymczasem ¿yczymy wszystkim udanych wakacji!