Zakoñczenie roku szkolnego 2015/2016

W dniu 24 czerwca wszyscy uczniowie naszej szko³y spotkali siê na uroczysto¶ciach w sali gimnastycznej. Najpierw przy d¼wiêkach muzyki i wakacyjnych piosenek uczniowie klas Va i Vb  wprowadzili wszystkich w radosny nastrój. Nie zapomnieli te¿ o po¿egnaniu szóstoklasistów, którzy  z kolei podziêkowali nauczycielom i wszystkim pracownikom szko³y za ciê¿k± pracê podczas sze¶ciu lat. Potem spotka³y siê klasy I-III, które ze swoimi wychowawczyniami i rodzicami rado¶nie wita³y wakacje.

Pani Dyrektor El¿bieta Grzybek wyró¿ni³a uczniów, którzy zdobyli najwy¿sze wyniki w nauce i zachowaniu. Tym najlepszym wrêczy³a odznaki wzorowego ucznia i wzorowego absolwenta, pogratulowa³a wszystkim zdobycia nowych umiejêtno¶ci, wspania³ych osi±gniêæ w nauce i sporcie. Po uroczysto¶ciach wszyscy uczniowie otrzymali ¶wiadectwa promocyjne.

¯yczymy wszystkim uczniom bezpiecznych, radosnych i pe³nych wra¿eñ wakacji!