Zakoñczenie roku szkolnego 2023

Uroczyste zakoñczenie roku szkolnego odby³o siê w trzech turach na korytarzu II piêtra ze wzglêdu na rozpoczêty remont sali gimnastycznej.

Klasy 1-3 u¶wietni³y ten dzieñ swoim wystêpem artystycznym, który by³ bardzo ¿ywio³owy, taneczny
i przenosi³ nas w ró¿ne zak±tki ¶wiata. Potem odby³o siê tak¿e wrêczanie odznak wzorowego ucznia oraz przemówienie Pani Dyrektor z ¿yczeniami na udane wakacje. Trzecie klasy po¿egna³y siê ze swoimi wychowawcami, którzy prowadzili ich przez 3 lata po ¶cie¿kach edukacji.

Na zakoñczeniu klas 4-6, klasy pi±te zaprezentowa³y wakacyjn± czê¶æ artystyczn±. Dziêki temu ka¿dy móg³ wczuæ siê w wakacyjny klimat.

Uczniowie postanowili pozytywnie zaskoczyæ sam± Pani± Dyrektor i wrêczyæ dyplom, gdy¿ w¶ród nauczycieli Pani Dyrektor El¿bieta Grzybek zebra³a najwiêcej makulatury.

Oczywi¶cie odby³o siê uroczyste wrêczenie odznak wzorowego ucznia. Ogromne brawa
i gratulacje dla Piotra Malchera, za wybitne osi±gniêcia
w konkursach!

Akademiê na zakoñczenie roku, a tym samym na uroczyste po¿egnanie klas ósmych, przygotowali uczniowie z klasy 7a.

Uroczysto¶æ rozpoczê³a siê wniesieniem sztandaru szko³y, podnios³ym od¶piewaniem hymnu, oraz bardzo symbolicznym gestem przekazania sztandaru szko³y. To coroczna tradycja, w której odchodz±ce klasy ósme, przekazuj± sztandar klasie siódmej.

Artystycznie i z humorem klasa siódma przypomnia³a ósmoklasistom jak to by³o pi±æ siê po szczeblach edukacji, poczynaj±c od klasy pierwszej.

Ósmoklasisty dziêkowali za wspólne spêdzone lata, za edukacjê i za okazane serce. Kamil Stêpieñ u¶wietni³ akademiê swoim poruszaj±cym wystêpem. Za¶piewa³ piosenkê, która idealnie wpisa³a siê w klimat po¿egnania klas ósmych.

Dyrekcja wrêczy³a odznaki wzorowego ucznia. Ogromne brawa i gratulacje dla uczennicy Amelii Kapery, która otrzyma³a z³ot± odznakê wzorowego absolwenta.

Ósmoklasistom ¿yczymy dalszych sukcesów na kolejnych szczeblach edukacji.