Weso造 koniec karnawa逝

W Polsce, gdy ko鎍zy si okres karnawa逝,  tradycyjnie obchodzimy t逝sty czwartek, kiedy to zajadamy si p帷zkami i faworkami. W krajach anglosaskich odpowiednikiem tego 鈍i皻a jest dzie nale郾ika. W naszej szkole postanowili鄉y wi璚 po陰czy przyjemne z po篡tecznym i 1 marca Szkolny Klub Wolontariatu oraz klasa 5 c zorganizowa造 szkolny dzie nale郾ika.

Przed po逝dniem na ka盥ej przerwie ka盥y m鏬 spr鏏owa swoich si z 穎nglowaniu. Nale瘸這 postara si jak najwi璚ej razy podrzuci na patelni nale郾ik tak, aby obr鏂i si on w powietrzu. Okaza這 si, 瞠 wcale nie jest to taka prosta sztuka! W naszym gronie jednak znale幢i si prawdziwi mistrzowie. A 210 razy podrzuci豉 w ten spos鏏 kaloryczny przysmak Julia 砰lska z klasy 5 c, wyprzedzaj帷 Sandr B陰ka喚 z klasy 5 B (186 pe軟ych podrzut闚) i Sebastiana Salwi雟kiego z klasy 5 C (125 podrzut闚). Zwyci瞛cy otrzymaj dyplomy oraz nagrody.

Od patrzenia na podrzucane nale郾iki wszyscy robili si g這dni. O nasze 穎陰dki zadba Szkolny Klub Wolontariusza prowadzony przez pani Dorot Stendiuch – Podolsk, kt鏎y na d逝giej przerwie sprzedawa s這dkie przysmaki. Mo積a by這 kupi nale郾iki z nadzieniem czekoladowym, wi郾iowym lub truskawkowym. Wszystkie znikn窸y b造skawicznie, a ca造 doch鏚 zosta przeznaczony na wsparcie dzia豉lno軼i Hospicjum 安. ζzarza.

Film z dnia nale郾ika Zobacz