Zasady bezpieczeñstwa z u¿yciem pr±du elektrycznego

W dniu 9.02.16 klasy 3a,6a,6b,6c bra³y udzia³ w zajêciach prowadzonych przez eksperta firmy Tauron p. Grzegorza Ptasznika. Dzieci szkoli³y siê z zakresu podstawowych zasad bezpiecznego pos³ugiwania siê urz±dzeniami elektrycznymi w domu oraz jak zachowaæ siê w niebezpiecznych sytuacjach zwi±zanych z sieci± energetyczn±. Uczniowie ogl±dali ciekawy film, zadawali intryguj±ce pytania, a najodwa¿niejsi przymierzali profesjonaln± uprz±¿ elektromontera.

W nagrodê za zaanga¿owanie w zajêcia dzieci otrzyma³y upominki w postaci odblasków oraz ksi±¿eczki ze szczegó³owymi informacjami dotycz±cymi  zasad bezpieczeñstwa z  u¿yciem pr±du elektrycznego.

Wszystkim dziêkujemy za udzia³ i mamy nadzieje, ¿e kolejna edycja równie¿ przyniesie tyle ciekawych wra¿eñ i do¶wiadczeñ.