Szkoła Podstawowa nr 86 w Krakowie    "Uczymy dla przyszłości"

Wzory pism
Kalendarz roku

Organizacja pracy szkoły

Rekrutacja 2017/2018

Szanowni Rodzice!

Prawo oświatowe daje Wam możliwość wolnego wyboru szkoły, do której poślecie swoje dziecko. Możecie wybrać placówkę niezależnie od miejsca zamieszkania.

Celem naszej szkoły jest zapewnienie edukacji najwyższej jakości. Uczymy poprzez praktyczne doświadczenia i w trakcie zabawy. Pomagamy dziecku w poznawaniu samego siebie i w zrozumieniu innych. Rozwijamy umiejętność porozumiewania się w czasie pracy w grupach. Zachęcamy do samodoskonalenia i rozwijania zainteresowań. Staramy się wspierać rodziny w wychowywaniu dzieci.

Wysoką jakość naszej pracy potwierdzają bardzo dobre wyniki sprawdzianu zewnętrznego na zakończenie szkoły podstawowej oraz znaczące sukcesy uczniów w konkursach i zawodach.

Jesteśmy przygotowani na przyjęcie dzieci 6-letnich.

Wierzymy, że nasza szkoła to ta, której szukacie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami, które pomogą Wam podjąć decyzję wyboru szkoły.

Dyrektor Szkoły, mgr Elżbieta Grzybek

Rekrutacja  do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok 2017/2018

Bliższe informacje w portalu edukacyjnym:

Szczegółowe informacje - Zobacz

Szczegółowe informacje  -