Wzory pism

Organizacja pracy szkoły

Rekrutacja 2024/2025

Szanowni Rodzice!

Prawo oświatowe daje Wam możliwość wolnego wyboru szkoły, do której poślecie swoje dziecko. Możecie wybrać placówkę niezależnie od miejsca zamieszkania.

Celem naszej szkoły jest zapewnienie edukacji najwyższej jakości. Uczymy poprzez praktyczne doświadczenia i w trakcie zabawy. Pomagamy dziecku w poznawaniu samego siebie i w zrozumieniu innych. Rozwijamy umiejętność porozumiewania się w czasie pracy w grupach. Zachęcamy do samodoskonalenia i rozwijania zainteresowań. Staramy się wspierać rodziny w wychowywaniu dzieci.

Wysoką jakość naszej pracy potwierdzają bardzo dobre wyniki egzaminu zewnętrznego na zakończenie szkoły podstawowej oraz znaczące sukcesy uczniów w konkursach
i zawodach.

Jesteśmy przygotowani na przyjęcie dzieci 6-letnich do zerówki szkolnej.

Wierzymy, że nasza szkoła to ta, której szukacie. Prosimy
o zapoznanie się z informacjami, które pomogą Wam podjąć decyzję wyboru szkoły.

Dyrektor Szkoły, mgr Elżbieta Grzybek

Zapraszamy na spacer po naszej szkole. Zobacz

Rekrutacja  do klasy pierwszej na rok 2024/25

Rekrutacja do klas pierwszych w szkołach podstawowych rozpocznie się 1 marca 2024 r.

Również 1 marca 2024 r. zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji:

Zobacz

Znajdą się tam szczegółowe zasady rekrutacji oraz formularze rekrutacyjne, terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmowane są
z urzędu.

Dzieci zamieszkałe poza obwodem danej szkoły rekrutowane są na podstawie kryteriów określonych uchwałą nr LXVI/1651/17 Rady Miasta Krakowa z dnia 15 marca 2017 r. w sprawie określenia kryteriów naboru do samorządowych szkół podstawowych dla kandydatów, którzy ubiegają się o przyjęcie do szkoły podstawowej innej niż szkoła, w obwodzie której zamieszkują oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzania tych kryteriów. Zobacz

Na stronach serwisu rekrutacyjnego Elemento rodzice i ich dzieci mogą zapoznać się z ofertą szkół i wypełnić

Zgłoszenie/Wniosek o przyjęcie, który należy wydrukować, podpisać i złożyć w szkole pierwszego wyboru.

Zgłoszenie/Wniosek o przyjęcie można złożyć również
w formie elektronicznej wykorzystując do podpisu profil zaufany.

Innym sposobem zapisania dziecka do szkoły podstawowej jest odręczne wypełnienie Zgłoszenia/Wniosku o przyjęcie, podpisanie i dostarczenie do sekretariatu szkoły podstawowej pierwszego wyboru. Druk (w formie papierowej) można również pobrać  w sekretariacie szkoły lub ze strony serwisu rekrutacyjnego Elemento (https://krakow.elemento.pl).

Rekrutacja  do oddziału przedszkolnego (zerówki) na rok 2024/25

Rekrutacja do samorządowych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpocznie się
1 marca 2024 r.

Również 1 marca 2024 r. zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji.

rekrutacje-krakow.pzo.edu.pl/formico-public

Zobacz

Znajdą się tam szczegółowe zasady rekrutacji oraz formularze rekrutacyjne oraz terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów.