Konkurs "Sing with us"

W dniu19 maja 2014 na terenie naszej szko³y ju¿ po raz czwarty odby³ siê Miêdzyszkolny Konkurs Piosenki w Jêzyku Angielskim "Sing With Us", do którego przyst±pi³o 20 krakowskich szkó³. Jury z³o¿one z nauczycieli muzyki i anglistów, któremu przewodniczy³a pani dyrektor SP 86 El¿bieta Grzybek wys³ucha³o 33 piosenek. Po d³ugich i burzliwych naradach jury przyzna³o nagrody w dwóch kategoriach: soli¶ci oraz duety i zespo³y.

W kategorii soli¶ci

I miejsce – Eliza Kuczyñska Szko³a Podstawowa nr 50

II miejsce –Zuzanna Pocz±tek  Zespól Szkó³ Ogólnokszta³c±cych Integracyjnych nr 1

III miejsce – Julia Jaszczyñska  Szko³a Podstawowa nr 159, Olga Olszewska Szko³a Podstawowa nr 86, Oliwia Maak Szko³a Podstawowa w Rz±sce

Wyró¿nienie: Katarzyna Zbylut Szko³a Podstawowa nr 117

Wyró¿nienie: Zuzanna Jastrzêbska Szko³a Podstawowa nr 31

Wyró¿nienie: Julia Pietruszka Szko³a Podstawowa nr 21

W kategorii duety i zespo³y

I miejsce – Anna Dziura, Kamila Marzec, Weronika Ga³ek Szko³a Podstawowa nr 2

II miejsce – Gabriela Jonas, Alicja Szczepañska, Natalia Wójcik Szko³a Podstawowa nr 89, Anna B±k, Natalia Sikora Szko³a Podstawowa nr 101

III miejsce – Justyna Stêpiñska, Natalia ¦lusarz Szko³a Podstawowa nr 86, Natalia ¦wi±tek, Jakub Litwora Szko³a Podstawowa nr 159

Laureaci odbior± swoje nagrody i dyplomy podczas  Dnia Sportu Szko³y Podstawowej nr 86
25 czerwca 2014.

W imieniu dyrekcji i organizatorów konkursu dziêkujemy wszystkim uczestnikom konkursu za trud w³o¿ony w przygotowanie siê do konkursu a  ich nauczycielom za pomoc  i wsparcie okazane swoim uczniom. Wszyscy zaprezentowali siê rewelacyjnie. Bêdzie nam niezmiernie mi³o go¶ciæ wszystkich za rok.