¦lubujemy …

Co  roku uczniowie klas pierwszych uczestnicz± w uroczystym ¶lubowaniu. 15 pa¼dziernika do grona uczniów naszej szko³y zostali przyjêci pierwszoklasi¶ci z dwóch klas.

Oczywi¶cie maluchy musia³y udowodniæ, ¿e sprostaj± obowi±zkom szkolnym. Mimo ¿e minê³o zaledwie pó³tora miesi±ca nauki, dzieci popisa³y siê znajomo¶ci± alfabetu i s³ów grzeczno¶ciowych, umia³y spakowaæ do piórnika potrzebne przybory szkolne, u³o¿yæ z liter wyraz i za¶piewaæ piosenkê. Wszystko to pod okiem czujnych wychowawczyñ – pañ Doroty P±chalskiej i Doroty ¯elasko.

Przysiêgê na sztandar szko³y, w imieniu uczniów, wyg³osi³o kilku ich reprezentantów,  po czym pani dyrektor El¿bieta Grzybek dokona³a symbolicznego aktu pasowania na uczniów, którzy od 1 wrze¶nia 2012 wspó³tworz± wielk± szkolna rodzinê.