Na sportowo, na weso³o

Nasza szko³a docenia zdrowotne i wychowawcze znaczenie sportu, czego najlepszym wyrazem jest coroczne organizowanie Dnia Sportu. W  tym roku nie sprzyja³a pogada, zatem wiêkszo¶æ dyscyplin zosta³a rozegrana na sali gimnastycznej, jedynie mecze pi³ki no¿nej odby³y siê na orliku. Mimo to sportowy duch nikogo nie omin±³.

Po uroczystym otwarciu Dnia Sportu przez pani± dyrektor byli¶my ¶wiadkami nie lada jakiego popisu umiejêtno¶ci koszykarskich w wykonaniu koszykarzy Wis³y Kraków. Potem odby³ siê mecz z reprezentacj± naszej szko³y. Te¿ wypadli¶my nie¼le.

Nastêpnie mia³y miejsce mecze klas czwartych, pi±tych i szóstych, zarówno ch³opców jak i dziewcz±t. Na koniec w nowatorskich dyscyplinach sportowych wystartowali wychowawcy.

W sporcie nie ma przegranych, tak te¿ by³o w Dniu Sportu w naszej szkole.