Szkolny Klub Wolontariatu przyst徙i do Program Wsparcia Samorz康闚 Uczniowskich #SU-w-ak (czyli Samorz康 Uczniowski w Akcji). Program ten realizowany jest w ramach programu aktywnego uczestnictwa m這dzie篡 w 篡ciu miasta „M這dy Krak闚 2.0”.

Wolontariusze wyrazili ch耩 uczestnictwa w programie i wezm udzia w konkursie dotacyjnym  (czas realizacji projekt闚: pa寮ziernik 2020 – maj 2021, kwota datacji na realizacj projektu dotacyjnego: od 500 z – do 2 000 z – o wysoko軼i dotacji decydowa b璠zie komisja konkursowa), a tak瞠  w warsztatach on-line dotycz帷ych przygotowania i realizacji projekt闚 spo貫cznych oraz otrzymaj materia造 dydaktyczne w tym zakresie.

Wsparciem w realizacji dzia豉 b璠 spotkania konsultacyjne on-line, konsultacje telefoniczne i e-mailowe z przedstawicielem Fundacji O鈍iatowej im. ks. Stanis豉wa Konarskiego (operator programu), kt鏎y b璠zie  pomaga w przygotowaniu, realizacji i rozliczeniu projektu spo貫cznego.

Wolontariusze b璠 dzia豉 w takich obszarach jak:

-  integracja spo貫czno軼i uczniowskiej

-  edukacja z zakresu praw i obowi您k闚 ucznia

-  kultura

-  ekologia

-  zdrowy tryb 篡cia

-  promocja przedsi瑿iorczo軼i

-  dzia豉lno嗆 charytatywna

-  wsp馧praca ze spo貫czno軼i lokaln

O wszystkich dzia豉niach b璠ziemy informowali na bie膨co. Liczymy na wsparcie uczni闚 i ich rodzic闚, opiekun闚.