„Tuwim w krainie u¶miechu”, czyli festyn z okazji ¦wiêta Szko³y

17 maja 2013 roku boiska naszej szko³y sta³y siê miejscem weso³ej zabawy w rytmie „Lokomotywy” Juliana Tuwima. Tradycyjnym festynem postanowili¶my uczciæ nie tylko ¦wiêto Szko³y, ale te¿ pamiêæ wybitnego poety, jako ¿e rok 2013 zosta³ ustanowiony przez Sejm  RP Rokiem Juliana Tuwima.

Ka¿da klasa wykona³a kolorowy wagonik, który by³ ci±gniêty przez lokomotywê nr 86. Na estradzie wystêpowali uczniowie, a dooko³a mia³a miejsce wspania³a zabawa. Ka¿de dziecko uczestniczy³o w ró¿nych konkursach,  grach zrêczno¶ciowych lub logicznych. Nie brakowa³o pysznego jedzenia: smakowite ciasta upieczone przez rodziców, kie³baski z grilla oraz lody i wata cukrowa. Mo¿na by³o usi±¶æ w Warsie pod go³ym niebem i razem prze¿yæ wspania³± przygodê w krainie u¶miechu. ¯elaznym punktem programu by³a oczywi¶cie Wielka Loteria z g³ówn± nagrod± - rowerem. Pogoda dopisa³a, a stra¿ po¿arna zafundowa³a rze¶ki prysznic.

Mamy nadziejê, ¿e ka¿dy z go¶ci w radosnej atmosferze spêdzi³ z nami pi±tkowe popo³udnie i nie zapomni o nas za rok.