Piknik rodzinny - ¦WIÊTO SZKO£Y

3 czerwca 2023 roku odby³ siê w naszej szkole piknik rodzinny  pod has³em: "Sport i Muzyka".

By³y ciekawe konkurencje sportowe i logiczne. Na przyby³ych go¶ci czeka³a kawiarenka z pysznymi, domowymi ciastami , a grill zachêca³ pysznymi kie³baskami. Dla spragnionych by³a orze¼wiaj±ca, domowa lemoniada. Dziêkujemy wszystkim, za tak liczne przybycie i wspóln± zabawê. Zwyciêzcom gratulujemy wygrania wspania³ych nagród. Dzisiejszy piknik u¶wietni³y równie¿ wystêpy naszych uczniów oraz laureatów konkursu piosenki  "Sing with Us". Prócz tego na dzieci czeka³o wiele atrkacji: wspólne tañce, ¶piewanie, malowanie twarzy, brokatowe tatua¿e, skrêcanie baloników i wiele, wiele innych ciekawych zabaw. Dziêkujemy równie¿ Bieñczyce - Dzielnica 16 m. Krakowa, oraz Panu Zbigniewowi Biñczyckiemu za to, ¿e ¶wiêtowa³ razem z nami. Dziêkujemy ca³emu gronu pedagogicznemu, oraz pracownikom szko³y za wspania³e przygotowanie imprezy, oraz Radzie Rodziców za pomoc i wspó³pracê. Dziêkujemy ka¿demu kto zarówno siê z nami ¶wietnie bawi³ jak i chêtnie nam pomaga³ przy organizacji pikniku.