Prasa o szkole

VII ¦wiatowego Dnia Tabliczki Mno¿enia

Dnia 29 IX 2017 odby³y siê w naszej szkole obchody VII ¦wiatowego Dnia Tabliczki Mno¿enia. Do tej akcji przyst±pili¶my po raz drugi. Przez ca³y tydzieñ poprzedzaj±cy egzaminy uczniowie sprawdzali siê z tabliczki mno¿enia, bawili siê HAS£AMI DNIA oraz wykonali wiele ciekawych plakatów. W tych przygotowaniach brali równie¿  udzia³ uczniowie klas pierwszych i drugich. Egzaminy z tabliczki mno¿enia odbywa³y siê w klasach od trzeciej do siódmej. Uczniowie klas czwartych byli pytani przez m³odszych kolegów z klas trzecich, zgodnie z ide± akcji: „M³odsi sprawdzaj± czy starsi tabliczkê mno¿enia znaj±” .  Dodatkowo klasa III D przyst±pi³a  do egzaminów z tabliczki mno¿enia, sprawdzaj±c tym samym swoje umiejêtno¶ci. Natomiast klasy pi±te, szóste i siódme mia³y egzaminy pisemne na lekcjach. Zadania egzaminacyjne by³y zró¿nicowane pod wzglêdem stopnia trudno¶ci. Z najtrudniejsz± grup± zadañ zmierzy³y siê klasy siódme. Akcja przebiega³a sprawnie, pomimo ¿e w szkole odbywa³y siê planowe zajêcia.