XI 安iatowy Dzie Tabliczki Mno瞠nia

W dniu 1 pa寮ziernika 2021 w naszej szkole odby造 si kolejne zmagania ze znajomo軼i tabliczki mno瞠nia w ramach obchod闚 XI 安iatowego Dnia Tabliczki Mno瞠nia. Z uwagi na trwaj帷 pandemi postanowiono przeprowadzi zabawy i egzaminy w klasach. W przygotowaniach dekoracji szko造 do obchod闚 tego 鈍i皻a w陰czyli si wolontariusze. Uczniowie od klasy pierwszej w陰czyli si w przygotowania, wykonuj帷 plakaty i uczestnicz帷 w r騜nych klasowych zabawach matematycznych. Klasy drugie i trzecie wykonywa造 wiele 獞icze zwi您anych z symbolami obchod闚 dnia tabliczki mno瞠nia: symetrie, sk豉danki z papieru -„Sowa”. Uczniowie od klasy trzeciej do 鏀mej bra造 udzia w egzaminowaniu si ze znajomo軼i tabliczki mno瞠nia na r騜nych poziomach trudno軼i. Pomy郵ne rozwi您anie dzia豉 z mno瞠nia nagradzane by這 medalami EKSPERTA TABLICZKI MNO浩NIA. Wszystkim uczniom dzi瘯ujemy za zaanga穎wanie oraz gratulujemy odniesionych sukces闚.