XI ¦wiatowy Dzieñ Tabliczki Mno¿enia

W dniu 1 pa¼dziernika 2021 w naszej szkole odby³y siê kolejne zmagania ze znajomo¶ci± tabliczki mno¿enia w ramach obchodów XI ¦wiatowego Dnia Tabliczki Mno¿enia. Z uwagi na trwaj±c± pandemiê postanowiono przeprowadziæ zabawy i egzaminy w klasach. W przygotowaniach dekoracji szko³y do obchodów tego ¶wiêta w³±czyli siê wolontariusze. Uczniowie od klasy pierwszej w³±czyli siê w przygotowania, wykonuj±c plakaty i uczestnicz±c w ró¿nych klasowych zabawach matematycznych. Klasy drugie i trzecie wykonywa³y wiele æwiczeñ zwi±zanych z symbolami obchodów dnia tabliczki mno¿enia: symetrie, sk³adanki z papieru -„Sowa”. Uczniowie od klasy trzeciej do ósmej bra³y udzia³ w egzaminowaniu siê ze znajomo¶ci tabliczki mno¿enia na ró¿nych poziomach trudno¶ci. Pomy¶lne rozwi±zanie dzia³añ z mno¿enia nagradzane by³o medalami EKSPERTA TABLICZKI MNO¯ENIA. Wszystkim uczniom dziêkujemy za zaanga¿owanie oraz gratulujemy odniesionych sukcesów.