Prasa o szkole

Zawodnicy Wis³y Kraków w naszej szkole

W ramach realizacji projektu Comenius do naszej szko³y przybyli przedstawiciele Towarzystwa Sportowego "Wis³a Kraków" - siatkarka Patrycja G±dek, koszykarz - Pawe³ Murza a tak¿e pi³karz Wis³y Kraków SA - Patryk Ma³ecki.

W pierwszej czê¶ci spotkania zawodnicy powiedzieli kilka s³ów o sobie, dziêki czemu ka¿dy móg³ us³yszeæ, jak dot±d przebiega³a ich sportowa kariera. Po czê¶ci oficjalnej przyszed³ czas na zadawanie pytañ zawodnikom, a te zdawa³y siê nie mieæ koñca. Pawe³ Murza m.in. musia³ t³umaczyæ, czy bycie wysokim jest fajne, Patrycja G±dek opowiada³a o tym, jak to jest osi±gn±æ ogromny sukces, a Patryk Ma³ecki, czy lubi graæ w pi³kê.

W drugiej czê¶ci spotkania to sportowcy wypytywali dzieci o znajomo¶æ przepisów poszczególnych dyscyplin sportowych oraz o informacje dotycz±ce historii Wis³y Kraków. Ka¿dy, kto odpowiedzia³ prawid³owo, otrzymywa³ upominek od zawodników.

Na zakoñczenie spotkania uczniowie otrzymali pami±tkow± kartê z autografem zawodników oraz darmowe bilety na mecze koszykówki i siatkówki.