Podaruj w³osy

W dniach 10 – 11 czerwca na pierwszym piêtrze naszej szko³y powsta³ salon fryzjerski. Przy wspó³pracy fundacji Rak and Roll oraz Hair Fashion Marzena Szpak wiele osób mog³o wspomóc osoby chore na raka, oddaj±c im swoje w³osy. Ten cenny dar zostanie wykorzystany na wykonanie 3-4 peruk. Jedna z nich ju¿ w lipcu trafi do 14-letniej Klaudii z Krakowa. Dziewczynka zachorowa³a w marcu tego roku na ch³oniaka ¶ródpiersia. Tu¿ przed chemioterapi± odda³a swoje w³osy na rzecz innych chorych. Teraz to my mogli¶my jej pomóc. Wiele osób oddaj±cych swoje w³osy bardzo zmieni³o swój wygl±d. Piêkne fryzury, bardzo przyjazna atmosfera pracowników salonu fryzjerskiego, zaanga¿owanie darczyñców zachêci³y nas do zaplanowania  podobnej akcji ju¿ za rok. Zobaczcie sami, jak wielkie to by³o wydarzenie.   Samorz±d Szkolny bardzo dziêkuje wszystkim za pomoc w organizacji tego przedsiêwziêcia.