7a i 7c na wycieczce do Wroc³awia

18 i 19 czerwca uczniowie klas 7a i 7c pod opiek± swoich wychowawców i Pani Urszuli Piekary byli na wycieczce we Wroc³awiu. Zwiedzanie miasta zaczêli od urokliwego Ogrodu Japoñskiego, którego atrakcj± by³y dwie wodne kaskady, liczne drewniane budowle i bogata w azjatyckie gatunki ro¶linno¶æ. Nastêpnie udali siê do najstarszego w Polsce Ogrodu Zoologicznego i unikatowego na skalê ¶wiatow± oceanarium. Pierwszy dzieñ pobytu zakoñczyli wieczorn± wizyt± przy fontannach w Parku Szczytnickim, gdzie przy d¼wiêkach muzyki obserwowali piêkny pokaz multimedialny. Kolejny dzieñ przeznaczony by³ na zwiedzanie zabytków Starego Miasta, poszukiwania s³ynnych wroc³awskich krasnali i obowi±zkowo podziwianie wielkiego malowid³a, jakim jest s³ynna Panorama Rac³awicka, która przenios³a ogl±daj±cych w inn± rzeczywisto¶æ i inny czas. Na zakoñczenie wycieczki uczniowie z opiekunami podziwiali panoramê Wroc³awia z 49. piêtra Sky Tower - najwy¿szego budynku mieszkalno - biurowego w Polsce.  Niezwyk³e widoki, piêkna pogoda i wiele atrakcji  sprawi³o, ¿e z tej wycieczki jej uczestnicy wrócili bardzo zadowoleni.