Akcja „Zima w szkole 2016”

Podczas tegorocznych ferii zimowych w naszej szkole po raz kolejny przeprowadzona zosta³a akcja "Zima w szkole" i jak zwykle cieszy³a siê ogromn± popularno¶ci±. Dzieci uczestniczy³y w ró¿nego rodzaju warsztatach: animacji filmowej, plastycznych, ruchowych, komputerowych oraz czytelniczych, organizowanych w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej i Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej. Hitem okaza³ siê musical w Filharmonii Krakowskiej, ciekawe by³y te¿ przedstawienia teatralne w NCK. Wraz z pani± Dorot± Stendiuch-Podolsk± uczniowie tworzyli dywan Sierpiñskiego. Tradycj± naszych letnich i zimowych akcji jest  „filmowy pi±tek". I tym razem oprócz krêgli dzieci ogl±da³y wybrane filmy w kinie Cinama City. Zachêcamy do obejrzenia zdjêæ i prze¿yjmy to jeszcze raz!