Wizyta w Londynie

W dniach 14-16 XI w Londynie w katolickiej szkole Our Lady and St George's miało miejsce pierwsze spotkanie projektowe w ramach realizacji Projektu Comenius ‘Wide Open Window’. Nauczycieli ze wszystkich szkół partnerskich spotkali się w szkole koordynatora projektu. Celem spotkania była integracja grupy projektowej oraz realizacja zadań projektowych.

Partnerzy projektu mieli okazję poznać angielski system edukacyjny, historię szkoły oraz rozwiązania metodyczne na lekcjach. Szkolni koordynatorzy zaprezentowali efekty pracy uczniów i ustalili plan działań na najbliższy czas. Oczywiście nie zabrakło zwiedzania miasta, którym wszyscy byli oczarowani. Odwiedziliśmy większość najważniejsze miejsca w Londynie i udało się nawet naszej grupie zobaczyć królową Elżbietę II.

Wizyta przebiegał w bardzo przyjacielskiej i niezmiernie miłej atmosferze. W marcu następna wizyta. Tym razem spotkamy się na Islandii