Innowacja

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „MALI uczniowie idą do szkoły”

12.02.2016 r. jury w składzie: Katarzyna Gorycka, Urszula Piekara oraz Ewa Krząścik zdecydowało, że w konkursie na najbardziej oryginalną książkę przygotowaną w ramach projektu pomocowo-edukacyjnego UNICEF „MALI uczniowie idą do szkoły” zwyciężyła książka Michała Pietrzaka z klasy VIb pt. „Przygody Fryderyka”. O zwycięstwie zadecydowały: ciekawa treść, oryginalne, autorskie ilustracje oraz estetyka wykonania pracy.
Laureatowi serdecznie gratulujemy i życzymy wygranej w etapie ogólnopolskim - wizyty Ambasadora Dobrej Woli UNICEF - Artura Żmijewskiego w naszej szkole. Od 7 do 18 marca w bibliotece szkolnej będzie wystawa 95 stworzonych przez uczniów książek. Zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami! Będzie można wybrać sobie książkę w zamian za przekazanie darowizny na posłanie dzieci w Mali do szkoły. Każdy na pewno znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Koordynator szkolny: Ewa Krząścik