Innowacja

Program Comenius 2012 -2014

Opis projektu „Wide Open Window”

Działania podjęte w ramach projektu Comenius Wide Open Window w II semestrze roku szkolnego 2013/ 2014.

Za nami kolejny semestr realizacji projektu Wide Open Window. Zapraszamy do zapoznania się z efektami naszej pracy. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację zadań i zachęcamy wszystkich do dalszej pracy.

1. Spotkanie przedstawicieli szkół partnerskich (nauczyciele/uczniowie) na Węgrzech. Zobacz

2. Wielki finał w Hiszpanii, czyli podsumowanie dwuletniej współpracy w ramach międzynarodowego projektu Comenius “Wide Open Window”. Zobacz

3. Obchody Dnia Ziemi. Zobacz

4. Plakat o Kraju Partnerskim

Uczniowie aby zaprezentować swoja wiedze o krajach partnerskich przygotowywali plakaty o naszych partnerach, które zostały zaprezentowane na szkolnej wystawie.

5.Konkurs wiedzy o krajach partnerskich Zobacz

6. Dzień Comeniusa Zobacz

7. Project Playground   W ramach realizacji projektu uczniowie we wszystkich szkołach partnerskich wykonywali rysunki terenów wokół szkoły do wspólnej książki. Prace wykonywane były w trzech grupach: co lubią ( we like), czego nie lubią (we don’t like) i co chcieliby zmienić w terenach wokół swoich szkół. Pliki: we like, we don’t like, we would like. Rezultatem ich pracy jest wspólna książka.

Improving the playground book